Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

                                               
         Pierwszego października odbyła się w naszej szkole wycieczka do Zielonej Góry. Uczniowie klasy 2FGK, 3KT i 4AFK wraz ze swoimi opiekunkami panią Michaliną Rolą, panią Dorotą Jankowiak oraz panią Anną Zarzecką, udali się w niesamowitą podróż … pociągiem do Zielonej Góry.

Już od samego wyjścia z dworca pani Jankowiak dała nam zadanie by zebrać jak największą liczbę zdjęć Bachusków. Każdy z determinacją i zaangażowaniem ruszył w poszukiwaniu upragnionych posążków oraz zdobycia ich fotografii, podziwiając przy okazji piękny rynek zielonogórski.

Zwycięzcą okazał się Marcin Gąsior, który poświęcił cała pamięć w telefonie na zdjęcia Bachusków. cry

Po zabawie udaliśmy się do Muzeum Wina, każdy z zaciekawieniem oglądał zastawę, beczki, butlę do wina. Przewodnik zaprowadził nas również na wystawę rzeźb i obrazów oraz salę poświęcona średniowiecznym torturom. Nie mogło również zabraknąć wystawy związanej z historia miasta i ludzi którzy żyli i żyją w tym mieście. Nasza wesoła rodzinka dotarła na sam koniec do palmiarni, gdzie mogliśmy podziwiać widoki przez lunety na deptaku, czy też pobawić się w zielonym labiryncie.

Na zakończenie, pomijając wszystkie atrakcje, jakie nas spotkały najbardziej uszczęśliwiło nas to, że mogliśmy lepiej się poznać i spędzić wspólnie czas, jak jedna wielka rodzina.

                                                                                 Gabriela Kowalczyk 4AFK